O portalu

O portalu

Gazeta Elbląg to portal, który na początku miał być serwisem informacyjnym. Jednak rzeczywistość zweryfikowała nasze plany. Na te chwile dysponujemy zbyt mała grupą ludzi aby pisać na bieżąco o tym co się dzieje w regionie. Dlatego zmieniliśmy pomysł na stronę. Teraz znajdziecie tu pełne artykuły dotyczące różnych tematów. Będziemy pisać o ciekawych wydarzenia mających miejsce w naszym regionie, przedstawimy wam działalność biznesową małych firm o których warto wspomnieć oraz o problemach społecznych. Mamy nadzieje że każda osoba odwiedzająca naszą stronie znajdzie tu coś dla siebie i będzie regularnie wracać.

Redakcja

Marcin Rogalski – redaktor naczelny naszego serwisu. Skończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Obecnie pracuje przy wielu projektach internetowych. Prywatnie fan Gwiezdnych Wojen oraz Gry o Tron. W wolnym czas uwielbia jeździć rowerem. Regularnie chwali się swoimi osiągami na Facebooku.

Karolina Meyer – najmłodsza w naszym zespole. Osoba o wielkim sercu, którą porusza ludzka tragedia. Skończyła pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuje w przedszkolu i zajmuje się dziećmi. Na naszym portalu odpowiada za tematy społeczne, rodzinne i zdrowotne. Prywatnie fanka Pamiętników Wampirów.

Łukasz Chrabąszcz – nasz informatyk. Bez niego pewnie codziennie były problemy z dostępnością strony. Odpowiada za wsparcie techniczne. Pisze także o ciekawostkach technologicznych i internetowych. Prywatnie uwielbia grać w gry komputerowe. Prawdziwy maniak Counter-Strike:GO.

Dodatkowe informacje

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą proszone są kontakt mailowy pod adresem wspolpraca@gazeta.elblag.pl. Pytania i propozycje tematów prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego. Firmy które chciałby nawiązać z nami współprace proszone są o przesyłanie konkretnych ofert lub zapytań na adres reklama@gazeta.elblag.pl. Puste zapytania będą ignorowane. Na wszystkie maile staramy się odpowiadać na bieżąco. Maksymalny czas odpowiedzi wynosi 24 godziny. Wyjątkiem są weekendy w które nie sprawdzamy skrzynki dlatego na maile wysłane w sobotę odpowiadamy dopiero w poniedziałek. Warto mieć to na uwadze. To wszystko. Mamy nadzieje, że znajdziecie na naszej stronie informacje które pomogą wam jakiś sposób.